Varanda Com Vista Mar, Com Garagem, Nova Mirim, Praia Grande
| Wi-Fi WiFi | Eigen strand Strandtoegang | Sportactiviteiten Wandelen |
| Roken Roken is toegestaan in speciaal aangewezen plekken. | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Varanda Com Vista Mar, Com Garagem, Nova Mirim, Praia Grande appartement van 14 m² biedt ligging in het strandgebied van Praia Grande, op wandelafstand van slechts 6 minuten van het Yemanjá standbeeld. De capaciteit van dit appartement is tot 5 gasten.
Dit 2-badkamer appartement is gelegen in de buurt van Praia de Vila Mirim. Er is gratis toegang tot een privé strand. Op alleen 1 km afstand van Varanda Com Vista Mar, Com Garagem, Nova Mirim, Praia Grande appartementen vindt u de ambachtsmarkt van Bairro Ocian.
Gasten die in deze accommodatie verblijven, kunnen profiteren van voorzieningen, zoals een keuken, evenals een eetgedeelte. De aanwezigheid van een eettafel zorgt voor een meer eetgemak. Veel eetopties zijn ook beschikbaar in Chuleta Do Ceara, momenten van dit appartement.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is toegestaan in speciaal aangewezen plekken.
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
- 24 uur bewakingsdienst
- Privéstrand
- Allergievrije kamers
- Lift
- Rookdetectors
- Brandblussers
Horeca
- Diner
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Strandtoegang
- Parasols
- Ligstoelen
- Live-entertainment
- Wandelen
- Aerobics
Diensten
- Wasserij
- Tours/Ticketservice
- Happy hour
Kamervoorzieningen
- Tuinmeubelen
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Mogen we onze huisdieren meenemen naar Varanda Com Vista Mar, Com Garagem, Nova Mirim, Praia Grande appartement?
Ja, huisdieren zijn toegestaan bij Varanda Com Vista Mar, Com Garagem, Nova Mirim, Praia Grande appartement. - ❓
Zijn er wasfaciliteiten in Varanda Com Vista Mar, Com Garagem, Nova Mirim, Praia Grande appartement?
Absoluut, biedt Varanda Com Vista Mar, Com Garagem, Nova Mirim, Praia Grande appartement het gemak van een wasmachine. - ❓
Welke vrijetijdsfaciliteiten biedt Varanda Com Vista Mar, Com Garagem, Nova Mirim, Praia Grande appartement?
Varanda Com Vista Mar, Com Garagem, Nova Mirim, Praia Grande appartement biedt live-optredens, terwijl gasten ook kunnen genieten van wandeltochten.